КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

20240325 154312 1

У сучасному світі, де технології та промисловість постійно розвиваються, зростає ризик виникнення ситуацій, пов’язаних із отруєннями. Відповідно, розуміння та ефективне управління такими ситуаціями стає важливим аспектом для фахівців у галузі ветеринарної медицини. У цьому контексті підготовка та видання навчально-методичної літератури для студентів є вкрай важливою. З цією метою на кафедрі фармакології та токсикології доценти Наталія Слободюк та Христина Леськів розробили курс лекцій з дисципліни “Ветеринарна токсикологія” для здобувачів другого рівня освіти (магістерського) за спеціальністю 211 “Ветеринарна медицина”.

Пропоноване видання допоможе студентам:

- сформувати розуміння основних принципів токсикології та їх застосування у ветеринарній медицині;

- здобути знання про токсичні речовини та наслідки їх впливу на організм тварини;

- навчитися виявляти, діагностувати і лікувати токсичні ураження у тварин;

- ознайомитися з методами профілактики отруєнь у тварин.

Цей посібник стане важливим додатком до основного курсу для поглибленого розуміння проблем ветеринарної токсикології та навичок управління ними.

Допис підготували Наталія СЛОБОДЮК та Христина ЛЕСЬКІВ