КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

Гостьова лекція. Шевченко

30 квітня 2024 року о 12.35 на кафедрі фармакології та токсикології відбудеться чергова гостьова лекція. Цього разу гостем у нашому Університеті буде Анатолій Шевченко, доктор ветеринарних наук, директор ТОВ “Науково-Виробнича Фірма «Торес-Н»”.

Антимікробна резистентність є однією з найбільших загроз здоров’ю, економіці та безпеці, з якою стикається людство, створюючи проблеми у глобальному масштабі. З метою протидії антимікробній резистентності та зменшення застосування антимікробних препаратів використовують набір стратегій, правил, рекомендацій або інструментів, у тому числі профілактичне використання фітопрепаратів. Власне, Анатолій Шевченко поділиться досвідом та знаннями про важливість лікарських рослин у тваринництві, розповість про фітопрепарати у різних лікарських формах та вимоги до лікарської рослинної сировини.

Доєднатися до лекції можна за посиланням: https://meet.google.com/iru-tsgy-tvd

Алла Винярська, доцент кафедри фармакології та токсикології