КАФЕДРА ГІГІЄНИ, САНІТАРІЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ ПРОФІЛАКТИКИ ІМЕНІ М.В. ДЕМЧУКА

Завідувач кафедри, доктор ветеринарних наук, професор Гутий Богдан Володимирович

1

29 листопада 2022 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція „Ветеринарно-санітарні аспекти технології виробництва та переробки продукції тваринництва“ у м. Миколаїв. У даній конференції взяли участь викладачі кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука.
Завідувач кафедри, професор Гутий Богдан Володимирович звернувся із вітальним словом до учасників конференції.

Асистентка кафедри кандидат сільськогосподарських наук Мартишук Тетяна Василівна представила доповідь на тему: «Вплив ліпосомального препарату «Бутаселмевіт» на антиоксидантний статус організму щурів за умов розвитку оксидаційного стресу.»
Конференція була проведена на високому професійному та науковому рівні. Чудові доповіді учасників супроводжувалися жвавими обговореннями та дискусіями, а також збагаченням важливою і цікавою інформацією.

2
Щиро вдячні організаторам конференції за чітку організацію роботи у секціях, можливість участі та спілкування з фахівцями у різних галузях науки в такий нелегкий для країни час.

Допис підготувала асистентка кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука.
Мартишук Т.В.