КАФЕДРА ПАРАЗИТОЛОГІЇ ТА ІХТІОПАТОЛОГІЇ

logoЗавідувач кафедри, доцент, кандидат біологічних наук, Данко Микола Миколайович

(032) 239-26-94
vetparazytologia@gmail.com

Викладачі кафедри паразитології та іхтіопатології доцент Соболта А.Г., старша викладачка Голубцова М.В. та студентка 5 курсу ФВМ Сафронова Вікторія відвідали ферму відпочинкового комплексу «Козацька слобода Раковець» (с. Воля Якубова Дрогобицького району), на якій утримуються різні види сільськогосподарських (коні, свині, велика рогата худоба, вівці, кози) та диких (буйволи, олені, лами, верблюди, страуси) тварин.

Було проведено вибіркове паразитологічне обстеження тварин та надано консультації щодо здійснення ефективних заходів профілактики інвазійних захворювань в умовах господарства.
Висловлюємо щиру подяку головному лікарю Дрогобицької районної державної лікарні ветеринарної медицини Мацюку Валерію Степановичу за сприяння та надану можливість відвідати господарство.
Мар’яна Голубцова, старша викладачка