КАФЕДРА ПАРАЗИТОЛОГІЇ ТА ІХТІОПАТОЛОГІЇ

logoЗавідувач кафедри, доцент, кандидат біологічних наук, Данко Микола Миколайович

(032) 239-26-94
vetparazytologia@gmail.com

524

З 2 по 14 жовтня в лабораторії кафедри паразитології та іхтіопатології студенти 5 курсу ФВМ, під час проведення навчальної практики з дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин», набували практичних навичок з діагностики, лікування та профілактики паразитозів тварин, птиці і риб. Згідно робочої програми практики, студенти опановували методи зажиттєвої лабораторної діагностики гельмінтозів та кокцидіозів тварин – відбір проб фекалій, їх пакування, етикетування, оформлення супровідної, проведення копроскопічних досліджень якісними та кількісними методами овоскопії (седиментації, флотації, Мак-Мастера) і ларвоскопії (методи Бермана та Вайди), виготовлення мазків крові для дослідження на бабезіози, паразитологічного розтину риб, індивідуальної і групової дегельмінтизації тварин, застосування хіміопрепаратів за протозойних інвазій, обробок тварин засобами акарицидної та інсектицидної дії.

54

На світлинах: доценти кафедри паразитології та іхтіопатології Тафійчук Р.І та Прийма О.Б. проводять практичні заняття зі студентами 3 та 6 груп.