КАФЕДРА ПАРАЗИТОЛОГІЇ ТА ІХТІОПАТОЛОГІЇ

logoЗавідувач кафедри, доцент, кандидат біологічних наук, Данко Микола Миколайович

(032) 239-26-94
vetparazytologia@gmail.com

MyCollages 12

Здобуття фаху лікаря ветеринарної медицини потребує постійного практичного навчання, бажано у виробничих умовах. 5 березня студенти 4 курсу факультету ветеринарної медицини разом із доцентом кафедри паразитології та іхтіопатології Андрієм Соболтою виїздили у відпочинковий комплекс “Бухта Вікінгів” (с. Старе Село, Львівська область), на території якого утримуються вівці, коні та кролі. Студенти-гуртківці кафедри ознайомилися з умовами утримання і годівлі тварин, принципами проведення протипаразитарної обробки тварин та профілактики інвазійних захворювань. Окрім того, було проведено вибіркове копроскопічне обстеження поголів’я тварин.

MyCollages 11

Студенти вміло застосували набуті теоретичні навички на практиці та активно брали участь у проведенні досліджень. Також було надано відповідні рекомендації щодо профілактики інвазійних захворювань тварин, що утримуються на території відпочинкового комплексу.

Допис підготував Андрій Соболта, доцент