EN   UA

 КАФЕДРА ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Logo ZTD

 

   Завідувач кафедри – Ціж Богдан Романович, 
професор, доктор технічних наук 

  239-26-35

  e-mail: tsizhb@ukr.net

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

IMG 1450 CopyЦІЖ БОГДАН РОМАНОВИЧ – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри загальнотехнічних дисциплін. У 1979 році закінчив Львівський університет імені Івана Франка за спеціальністю «Фізика». З 1979 по 1991 рік працював у Львівському науково-дослідному інституті матеріалів (НВП «Карат»). У 1987 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 01.04.07 – фізика твердого тіла. З 1992 року працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. У 1998 році захистив докторську дисертацію за спеціальністю 05.27.06 – технологія, обладнання та виробництво електронної техніки. З 1993 по 1996 рік заступник декана санітарно-технологічного факультету. Дисципліни, які викладає Електротехніка з основами електроніки Автоматизація виробничих процесів Роботизація виробничих процесів Сфера наукових інтересів Дослідження способів отримання та властивостей тонкоплівкових гетероструктур ряду органічних та неорганічних напівпровідників, а також плівок інших матеріалів для функціональних вузлів електронної техніки. Розроблення і дослідження газочутливих композиційних елементів на основі органічних матеріалів для реверсивних сенсорів газів. Контакти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


IMG 1490 CopyБІЛОНОГА ЮРІЙ ЛЬВОВИЧ – доктор технічних наук, професор кафедри загальнотехнічних дисциплін. У 1981 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Технологія машинобудування». З 1981 по 1991 рік працював у Фізико-механічному інституті ім. Г. В. Карпенка НАН України. У 1989 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.02.01 – матеріалознавство в машинобудуванні. З 1993 року працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. У 2006 році захистив докторську дисертацію за спеціальністю 05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармакологічних виробництв. З 2010 по 2012 рік завідував кафедрою технології молока і молочних продуктів факультету харчових технологій та екології. Дисципліни, які викладає Процеси і апарати харчових виробництв Процеси і апарати біотехнологічних виробництв Процеси і апарати фармацевтичних виробництв Сфера наукових інтересів Гідромеханічні процеси осадження, фільтрування, псевдозрідження, перемішування, а також руху рідин в трубопроводах та апаратах з урахуванням дії сил поверхневого натягу на межі контактування тверде тіло – рідина. Інтенсифікація та оптимізація тепломасообмінних процесів в харчових, фармацевтичних і переробних технологіях. Контакти е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 IMG 1495 CopyВАРИВОДА ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ – кандидат технічних наук, доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін. У 1983 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Напівпровідникове та електровакуумне машинобудування». З 1983 по 1994 рік працював у Фізико-механічному інституті ім. Г. В. Карпенка НАН України. У 1994 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 01.02.04 - механіка деформівного твердого тіла. З 1994 року працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. З 1995 по 2004 рік заступник декана, а з 2005 по 2014 рік декан факультету харчових технологій та екології. Дисципліни, які викладає Прикладна механіка Інженерна та комп’ютерна графіка Роботизація виробничих процесів Сфера наукових інтересів Підвищення довговічності матеріалів та елементів конструкцій при складному навантаженні. Інтенсифікація ефективності використання альтернативних джерел енергії. Контакти е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.МАКСИСЬКО ОКСАНА РОМАНІВНА – кандидат технічних наук, доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін. У 1992 році закінчила Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Електронні прилади та пристрої». З 1994 року працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. У 2012 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармакологічних виробництв. Дисципліни, які викладає Процеси і апарати харчових виробництв Електротехніка з основами електромеханіки Енергозберігаючі технології в біотехнології Сфера наукових інтересів Дослідження руху рідин в трубопроводах та апаратах з урахуванням дії сил поверхневого натягу на межі контактування тверде тіло – рідина. Інтенсифікація та оптимізація тепломасообмінних процесів в харчових і переробних технологіях. Контакти е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


IMG 1467 CopyЧОХАНЬ МАРІЯ ІВАНІВНА – кандидат технічних наук, доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін. У 1986 році закінчила Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Електронні прилади». З 1982 по 1995 рік працювала в конструкторському бюро СКБ «Фотон» Львівського заводу телеграфної апаратури. З 1996 року працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.27.01 – твердотільна електроніка. Дисципліни, які викладає Інженерна і комп’ютерна графіка Основи автоматизованого проектування Теплохолодотехніка Сфера наукових інтересів Розроблення і дослідження нових сенсорних середовищ на основі органічних матеріалів для аналізу газів у харчовій та переробній промисловості. Контакти е-mail mariya-сЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


IMG 1475 CopyДЗЕРИН МАР’ЯНА РОМАНІВНА – магістр електроніки, асистент кафедри загальнотехнічних дисциплін. У 2012 році закінчила із відзнакою магістратуру Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Фізична та біомедична електроніка». З 2015 року працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. З 2018 року паралельно працює адміністратором бази ЄДБО приймальної комісії. Дисципліни, які викладає Електротехніка з основами електроніки Електротехніка та основами електромеханіки Автоматизація виробничих процесів Сфера наукових інтересів Розроблення і дослідження нових сенсорних середовищ на основі органічних матеріалів для аналізу газів у харчовій та переробній промисловості. Контакти е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


IMG 1484 CopyКОЦКУЛИЧ ОКСАНА СТЕПАНІВНА – старший лаборант кафедри загальнотехнічних дисциплін. У 1993 році закінчила Львівську академію ветеринарної медицини за спеціальністю «Лікар ветеринарної медицини». З 1994 року працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького на посаді старшого лаборанта кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи, а з 2012 року – на посаді старшого лаборант кафедри загальнотехнічних дисциплін.


 IMG 1479 CopyГІРКОВА МАРІЯ ВАСИЛІВНА – лаборант кафедри загальнотехнічних дисциплін. У 1979 році закінчила Львівський зооветеринарний інститут за спеціальністю «Зооінженерія». 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru