КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

Для студентів 5-го курсу факультету ветеринарної медицини з 13 жовтня по 24 листопада стейкхолдерами кафедри – представниками транснаціональної компанії виробника кормів для котів та собак Royal Canin було прочитано курс з 6-ти гостьових лекцій та практичних занять на тему «Основи дієтології котів та собак»:

- лекція «Основні поживні речовини корму (нутрієнти). Хто встановлює норми» (13.10.2021) – Романишина Юлія;
- практичне заняття «Критерії оцінки стану тварин, раціону, а також ключових факторів харчування і факторів навколишнього середовища» (21.10.2021) – Романишина Юлія;
- лекція «Годівля собак у період росту, репродукції та зрілості» (27.10.2021) – Романишина Юлія;
- лекція «Годівля котів у період росту, репродукції та зрілості». (03.11.2021) – Дячек Наталія;
- практичне заняття «Поживність та безпечність різних раціонів котів та собак ( B.A.R.F., вегетаріанський раціон, м’ясний раціон, беззерновий раціон)» (10.11.2021) – Романишина Юлія;
- практичне заняття «Промислові корми для собак та котів» (24.11.2021) – Айшпур Олександр.
Лекції прочитано в форматі конструктивного діалогу з використанням численних ситуаційних запитань. Найбільш активні студенти нагороджені подарунками від компанії.
Дякуємо представникам компанії Royal Canin за цікавий курс та цінну інформацію!
Окрему подяку висловлюємо стейкхолдеру кафедри компанії Royal Canin за тісну співпрацю та спонсорську допомогу у 2020 р. – камеру для мікроскопа SIGETA M3CMOS 18000 18.0MP, яка використовується при мікроскопії та у навчальному процесі.

Любов Слівінська, завідувачка кафедри, професорка,
Микола Личук, доцент