EN   UA

 КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ


logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

17 жовтня 2018 року студенти 2-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» магістерської програми «Ветеринарне забезпечення скотарства, вівчарства, козівництва» в межах робочої програми начальної дисципліни «Діагностика і терапія внутрішніх хвороб жуйних тварин» під керівництвом доцента кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Миколи Григоровича Личука провели цікаве виїзне заняття на тему «Диспансеризація тварин» у фермерському господарстві «Лелик», що знаходиться в смт Куликів Жовківського району.

Під час проведення заняття, крім виконання програми, студенти також мали змогу на практиці ознайомитися з особливостями ветеринарного забезпечення молочного скотарства в умовах фермерського господарства. Зокрема, майбутні фахівці пересвідчилися, що максимальний економічний ефект забезпечується значною мірою профілактичними заходами, а не лікуванням хворих тварин!

Висловлюємо щиру подяку керівнику – Петру Ярославовичу Лелику та фахівцям господарства за надану можливість та цікаву екскурсію.
Микола Личук, доцент

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru