КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

1

Для співробітників кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького уже стало багаторічною традицією напередодні новорічних свят проводити консультації та щорічну масову комплексну вакцинацію у “Домівці врятованих тварин”, що у Регіональному ландшафтному парку “Знесіння”.

Основна діяльність “Домівки” – це порятунок диких тварин. Також там лікують, реабілітують та повертають тварин у дику природу. Зараз у “Домівці” проживає понад 800 мешканців різних видів: від домашніх котів та собак, які шукають сім’ю, до диких та екзотичних тварин, які були врятовані зі зоопарків на сході України або ж від жорстокого поводження власників. Загалом за час існування притулок допоміг понад 7 600 тваринам.

1

Допис підготувала Галина Зінко, доцент