EN   UA

 КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ


logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1

З 3 по 9 червня 2024 року у межах проєкту “ERASMUS+ мобільність педагогічного персоналу” професор кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Ігор Максимович провів практичні заняття у Природничому Університеті (м. Вроцлав, Польща) для студентів третього курсу факультету ветеринарної медицини. Зокрема, тематика стосувалася клінічного дослідження “Сечова система у тварин”.

1

В рамках програми відбулися практичні заняття зі студентами п’ятого курсу з гастродуодено- та ректоколоноскопії у собак і котів.
Така програма дає змогу ділитися досвідом і передавати знання та вміння здобувачам вищої освіти, вдосконалювати власні професійні компетентності та навички викладання, підвищувати обізнаність щодо соціологічного, мовного та культурного різноманіття, набувати практичних навичок у своїй галузі та забезпечує можливість розвиватися, встановлювати нові та розширювати існуючі професійні контакти, зміцнювати співпрацю з установою-партнером.

1

1

1

1

1

1

 

8

9

10

11

12

13

14

Варто зазначити, що ця зустріч була ювілейною – 20 років від початку моєї співпраці з колективом кафедри внутрішніх хвороб з клінікою коней, собак і котів факультету ветеринарної медицини Природничого Університету.

Щиро дякуємо за теплий прийом і багаторічну співпрацю колективу кафедри внутрішніх хвороб з клінікою коней, собак і котів, а особливо професору Кшиштофу Кубяку, професору Марціну Янковському, професору Камілі Глінській-Сухоцькій, професору Йоланті Спужак, а також Міжнародному відділу Природничого Університету, відповідальному за реалізацію програми ЕРАЗМУС+.

Допис підготував Ігор МАКСИМОВИЧ, професор кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru