КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

Колектив кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького прийняли активну участь у роботі XIX Центрального Європейського конгресу з буятрики, який проводився у місті Львові з 22 по 25 травня 2019 року.

Два дні невтомної праці, де ми не тільки заслуховували наукові досягнення щодо вивчення етіології, діагностики, лікування та профілактики захворювань великої рогатої худоби та інших жуйних тварин, але і спілкувалися зі вченими, обмінювались досвідом, налагоджували наукові контакти.

У роботі конгресу взяли участь 176 іноземних делегатів з Австрії, Польщі, Словенії, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Чехії, Іспанії, Хорватії, Китаю, Туреччини, Єгипту та понад 70 – з України.
На конгресі виступили з результатами наукових досліджень наші колеги старший науковий співробітник, доктор ветеринарних наук Сімонов М.Р. та кандидат ветеринарних наук, доцент нашої кафедри Личук М.Г.
Ми вдячні доктору ветеринарних наук, професору, академіку НААН, заслуженому діячу науки і техніки України, директору інституту біології тварин НААН Влізлу В.В. та оргкомітету за організацію та проведення конгресу.