logoКАФЕДРА АКУШЕРСТВА, ГІНЕКОЛОГІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ
ВІДТВОРЕННЯ ТВАРИН ІМ. Г.В. ЗВЄРЄВОЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Стефаник Василь Юрійович

MyCollages 1

21-22 жовтня у Вроцлавському природничому університеті відбувся ХVII міжнародний конгрес «Проблеми відтворення дрібних тварин». На ньому були присутні біля трьохсот лікарів ветеринарної медицини, в тому числі тридцять спеціалістів з України. Протягом двох днів роботи конгресу було виголошено двадцять п’ять доповідей знаними європейськими спеціалістами з Італії, Франції, Швейцарії, Польщі.

IMG 8d842922d41d42828a32fd41173f0ac4 V

Наш університет на такому поважному форумі представляли завідувач кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин професор Стефаник Василь, старший викладач Івахів Мар’яна, асистент Голумбійовська. Принагідно потрібно відмітити, що на конгресі була представлена стендова доповідь аситена Голумбійовської Тетяни, яка була спільно виконана з спеціалістами кафедри акушерства Вроцлавського природничого університету.

Окремо хочемо подякувати організаторам конгресу, в особі професора Ніжанськоко Войцеха, за надану можливість взяти участь у конгресі.