logoКАФЕДРА АКУШЕРСТВА, ГІНЕКОЛОГІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ
ВІДТВОРЕННЯ ТВАРИН ІМ. Г.В. ЗВЄРЄВОЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Стефаник Василь Юрійович

31 жовтня Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького приймав представників французької організації FEFU (Fédération Échanges France Ukraine), Федерації Обмінів між Францією та Україною, яка пропонує професійні, лінгвістичні та педагогічні стажування у різних куточках Франції для українських студентів.

Ректор університету, професор Володимир Стибель і представники FEFU під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю та підписали угоду про стажування студентів ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького на підприємствах Франції.
Презентація стажувань відбулася у конференц-залі університету. Франкомовні студенти університету мали можливість заповнити анкети для проходження стажувань та пройти співбесіди з представниками організації.
   Французька сторона була дуже задоволена великою кількістю бажаючих стажуватись у Франції і мотивацією студентів нашого університету.
   Відділ міжнародної співпраці університету закликає всіх франкомовних студентів і навіть тих, хто тільки починає вивчати французьку, наважуватись на професійні стажування у Франції, оскільки вони принесуть Вам не лише безцінний досвід та нові фахові вміння, але й дозволять покращити рівень володіння французької мови та відкрити для себе цю прекрасну країну.
   За детальною інформацією щодо умов стажування просимо звертатись до відділу міжнародної співпраці університету.
Василь Стефаник, професор