EN   UA

 

КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ 
ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ ФІЗІОЛОГІЇ ІМЕНІ С. В. СТОЯНОВСЬКОГО

  

 
 fb     іnstagram    telegram     e mail

1 1
Практична підготовка студентів є надзвичайно важливою складової їх навчання. На факультеті ветеринарної медицини для поліпшення рівня практичної підготовки здобувачів вищої освіти, окрім навчальних і виробничих практик, широко застосовують виїзні заняття, під час яких студенти мають змогу у виробничих умовах виконувати завдання передбачені навчальною програмою та отримувати навики необхідні для подальшої професійної діяльності. В межах програми дисципліни «Ветеринарна патофізіологія» для студентів ІІІ курсу факультету ветеринарної медицини було проведено виїзне лабораторне заняття, на базі Інституту біології тварин НААН, в.о.завідувачем кафедри нормальної та патологічної фізіології, д.вет.н. Іриною Ковальчук та доцентом, к.вет.н. Колотницьким В.А.

Детальніше: Досвід від стейкхолдерів: виїзне лабораторне заняття здобувачів спеціальності 211 «Ветеринарна...

1 жовтня Україна вперше відзначала одразу шість свят: Покрова Пресвятої Богородиці, День Захисників та Захисниць України, День українського козацтва, День територіальної оборони, День працівників освіти, День створення УПА.

У рамках національного виховання доцентами кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського Іриною Коломієць та Віктором Колотницьким організовано екскурсію для студентів ІІІ курсу ФВМ мальовничими куточками старого Львова.

 MyCollages

День захисників та захисниць − найважливіше державне свято, особливо під час повномасштабної війни. Безпрецедентні мужність та відвага, виявлені українськими бійцями на передовій, сотні відданих життів за Батьківщину потребують гідного вшанування з боку суспільства й держави. Студенти віддали шану захисникам на пагорбах вулиці Кривоноса, де розташований Меморіал пам'яті Героїв Небесної сотні.

Детальніше: Формування національної самосвідомості та патріотизму студентів