КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

26 жовтня гарант освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» доцентка Івасик Н.О. провела онлайн-зустріч з потенційними роботодавцями з метою створення експертної ради стейкхолдерів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

У цій зустрічі взяли участь Оліх В.В. - керівник Львівської філії ТОВ «Без обмежень», заступник директора з медичної роботи; Середа С.В. - директор КНП ЛОР «Центр спортивної медицини і реабілітації»; Пшик Я.О. - директор ТОВ «Медичний центр фізичної терапії та медицини болю Інново»; Шепелєва Н.А. - директор реабілітаційного центру «Nata Vena-centr»; Хамуляк З.М. - директор центру фізичної терапії «REHAM».
Під час зустрічі обговорювалися питання удосконалення освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Фізична терапія, ерготерапія» та розширення баз клінічних практик. Також акцентували увагу на необхідності формування у майбутнього фахівця не лише професійних компетентностей, а й так званих «soft skills» (соціальних навичок).
Учасники експертної ради стейкхолдерів обрали головою ради Пшика Я.О., а секретарем - Середу С.В., якого делегували до Ради роботодавців університету. Також обговорили план подальшої роботи.