EN   UA

КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

 

     Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 

Кафедра була створена в серпні 2019 року, після отримання університетом ліцензії МОН України на право навчання студентів за спеціальністю 227 «фізична терапія, ерготерапія». На початку жовтня 2019 року відбулось офіційне відкриття кафедри на якому були присутні відомі вчені ЛНУВМБТ імені С.Гжицького, інших університетів, представники органів місцевої влади та керівники ведучих медичних реабілітаційних установ Львівщини.

На кафедрі навчають студентів для здобуття нової вищої медичної освіти «Фізична терапія, ерготерапія» (реабілітаційне лікування людей, спрямоване на відновлення рухових здатностей та ін. функцій після важких захворювань і травм), яка тільки недавно зареєстрована в Україні (Нак.№2013 від 22 грудня 2018 року)

Така спеціальність є надзвичайно запотребована, особливо в останній час внаслідок зростання захворюваності, військових травм та відкриття реабілітаційних центрів і відділень в медичних установах, де бракує відповідних спеціалістів

На кафедрі працює науково-педагогічний колектив докторів та кандидатів наук з великим досвідом роботи з усіх основних напрямків медичної реабілітації.

Студентам викладаються такі предмети: базові медичні дисципліни ( фізіологія, патологічна фізіологія, клінічна біохімія та ін.), вступ до фаху, динамічна анатомія, фізіологія рухової активності, клінічна кінезіологія та біомеханіка, рекреаційна рухова активність, теорія і методи фізичної терапії, ерготерапії, функціонально-інструментальна і лабораторна діагностика, мануальна терапія, лікувальний масаж, захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинні, неврологічні, пульмонологічні захворювання, скелетно-м’язова реабілітація, нейрореабілітація, кардіо-пульмонарна реабілітація, курортологія, терапевтичні вправи, реабілітаційний менеджмент при різних захворюваннях.

Спеціальні медичні предмети викладаються не тільки в аудиторіях та практикумах кафедри але й на клінічних базах. Кафедра має договори про співпрацю з багатьма медичними клінічними установами, лікарнями, поліклініками, реабілітаційними центрами та медичними асоціаціями Львівської області. В цих медустановах студенти можуть проходити практику та, в майбутньому працевлаштовуватись. Зокрема з Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю « Галичина», та його філією у Великому Любені Львівської області, з Міжнародним центром корекції постави «Академія Грації», Регіональним відділенням медичної асоціації апітерапевтів та іншими клінічними базами.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru