КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

Ш43

16 жовтня 2024 року асистент кафедри реабілітації та здоров’я людини Юлія Козицька розповіла учням 5-Б класу ЛЗШ № 43 м. Львова про інвалідність у дітей. Ця зустріч відбулася на запрошення класного керівника Ольги Дуран.

Юлія Василівна у доступній для дітей формі пояснила, чому не всі дітки однакові, чому хтось не може вільно пересуватися і бігати так, як вони, чи чому хтось замикається у собі та подовгу дивиться в одну точку.

Під час бесіди з дітьми асистент кафедри наголосила на тому, як налагодити з такими дітками комунікацію, як вони можуть їм допомогти, і що категорично не можна робити та говорити діткам з інвалідністю.

Окремий акцент Юлія Василівна зробила на розладах аутичного спектру, оскільки такі дітки навчаються поруч, а учні 5 класу не розуміли, чому діти з аутизмом бачать світ по-іншому.

Детальніше: Як допомогти дитині з інвалідністю