КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

25 листопада технік-протезист «Центру протезування, ортезування та реабілітації БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» Яськів Юрій Євгенович ознайомив студентів освітньо-професійної програми «Фізична терапія, ерготерапія» з особливістю діяльності фізичного терапевта, ерготерапевта з особами після ампутації кінцівки.

Виходячи зі свого практичного досвіду, Юрій Євгенович поділився досвідом роботи у цьому напрямі діяльності фізичних терапевтів, ерготерапевтів Канади та розказав про відмінності в роботі в Україні. Студенти мали можливість почути різні історії та побачити результат тривалої роботи команди спеціалістів з протезування та реабілітації на прикладі різної категорії людей: дитини, фахівця сільського господарства, професійного спортсмена, воїна.
Зустріч, яка відбулася в режимі відкритого мікрофону, викликала великий інтерес у майбутніх фахівців освітньої програми 227 «Фізична терапія, ерготерапія», тож студенти поставили багато питань, на які отримали кваліфіковані відповіді.
Науково-педагогічні працівники кафедри реабілітації та здоров’я людини щиро вдячні Юрію Євгеновичу за співпрацю.

Наталія Сливка, доцентка