КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

Безымянный33

19 травня студенти кафедри реабілітації та здоров’я людини взяли участь у Всеукраїнській студентській онлайн-конференції «Дні студентської науки»

ПРОГРАМА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ
«Дні студентської науки» у Львівському національному університетіветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, Львів, 19–20 травня 2022 р.

Керівники секції: к.фіз.вих., доцентка Івасик Наталія Орестівна та здобувачка вищої освіти 3-го курсу Жук Анастасія.

Незважаючи на важкий для України час, приємно було бачити і чути велику кількість доповідей здобувачів вищої освіти, а особливо молодих колег з Харківської державної академії фізичної культури.

Безымянный5

Велика кількість робіт, яку представляли студенти 1-5 курсів, піднімали як питання історичного формування галузі, так і фізичної терапії, ерґотерапії різних груп населення з різними нозологіями та травмами. Усі доповідачі демонстрували результати своїх досліджень, вільно володіли матеріалом та давали ґрунтовні відповіді на поставлені їм запитання.

Ми вдячні усім науковим керівникам та студентам за цікаві та змістовні доповіді, а усім присутнім – за їх терпіння та конструктивні запитання.

Бажаємо усім мирного неба, творчого натхнення та до зустрічі на наступних «Днях студентської науки»

Безымянный1

Безымянный888