КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

З 9 травня по 30 червня 2022 року студенти 2 та 3 курсів ОП «Фізична терапія, ерготерапія» вдосконалюють свої практичні навички та вміння на клінічних практиках. Під час проходження практики, згідно навчального плану, на клінічних базах Львівщини різної форми власності та реабілітаційному центрі Чехії у м. Бероун (Beroun Rehabilitation Hospital), студенти мають можливість закріпити набуті теоретичні знання, ознайомитися зі специфікою діяльності фізичного терапевта, ерготерапевта у медичних закладах різних форм власності, роботою у мультидисциплінарній команді, та сформулювати навики діяльності фізичного терапевта, ерготерапевта у роботі з пацієнтами з різними захворюваннями при порушенні діяльності систем організму, виходячи із освітньої програми.