КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

N1

В рамках угоди про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та геріатричним будинком Прімавіта Альтен Гайм (Хемніц, Німеччина) відбулася зустріч здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» із працівниками центру. Hesse Katja, заступник головного менеджера, ознайомила студентів та викладачів кафедри реабілітації та здоров’я людини факультету громадського розвитку з роботою фізичного терапевта та ерготерапевта у європейських закладах такого типу. Акцент був зроблений на методи обстеження, які використовують у своїй практиці фізичні терапевти та ерготерапевти даного закладу та особливості їх роботи з людьми похилого віку. Дана зустріч викликала великий інтерес у майбутніх фахівців освітньої програми 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

N2

N3

N4

N5

N6

Ми щиро вдячні за сприяння у підготовці такої зустрічі власниці Primavita ProSen G mbH Олені Перельманн, головному менеджеру Михайлу Кімме, та його заступниці Каті Хессе й ерготерапевту Уляні Куці-Форис, які знайшли можливість вийти на зв’язок та поділитися своїми напрацюваннями з нашими здобувачами вищої освіти.

Перемога буде за нами!
Все буде Україна!!!