КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

1

Куратори академічних груп 1 та 2 курсів здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» провели спортивне дербі з міні-футболу між своїми студентами.
Протистояння вчорашніх абітурієнтів з «досвідченими» студентами довело, що адаптація вчорашніх школярів до університетського життя пройшла успішно. Здобувачі 1 курсу здобули переконливу перемогу над своїми старшими колегами у зустрічі з міні-футболу з рахунком 8:2.

Змагання пройшли у теплій та дружній обстановці, з домовленістю про проведення матчу-реваншу.
Кафедра реабілітації та здоров’я людини вдячна колегам із кафедри фізичного виховання спорту, і здоров'я за можливість проведення даного заходу та безпосередньо старшого викладача, арбітра національної категорії з футзалу, за доброзичливе об’єктивне суддівство зустрічі.

2

Іванна Блайда