КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

1
22-26 травня студенти 1 курсу ОП «Фізична терапія, ерготерапія» в рамках ОК «Основи практичної діяльності у фізичній реабілітації з ознайомчою практикою» мали змогу ознайомитися з практичною діяльністю фізичних терапевтів та ерготерапевтів у лікувально-реабілітаційних закладів Львівщини різної форми власності.

Завданням даної практики було сприяння професійній орієнтації здобувача першого (бакалаврського) рівня вищої освіти як майбутнього фахівця в області реабілітації за допомогою побудови образа діяльності реабілітаційної установи й професійних функцій фахівців-співробітників даної установи; ознайомлення студентів з особливостями організації й змісту реабілітаційного процесу.
Під час даного виду практики студенти ознайомлюються з кваліфікаційними вимогами до фахівців з фізичної терапій та ерготерапії, основними видами, завданнями та змістом їх діяльності, практичними питаннями роботи у мультидисциплінарній команді.

1У процесі проходження практики здобувачі вищої освіти ознайомилися з організаційною структурою, особливостями функціонування та нормативно-правовою базою організацій, де проводиться практика, які відображаються у формах мети, засобах, організації діяльності, професійних цінностях, традиціях тощо.
Кафедра реабілітації та здоров’я людини вдячна Національному реабілітаційному центру «Незламні» («Unbroken»), Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина», Комунальному некомерційному підприємству Львівської обласної ради «Центр спортивної медицини і реабілітації», КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» (відділення медичної реабілітації для передчасно народжених та малих дітей), Протезно-ортопедичному центрі ТОВ «Реабілітація» та усім працівникам цих закладів, які долучилися до ознайомлення наших студентів з діяльністю своїх закладів за та цікаві доповіді.

1

В. о.зав. кафедри реабілітації та здоров’я людини Івасик Н.О.