КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

1
Асистент кафедри реабілітації та здоров’я людини, за сумісництвом, Ковалик Анна Богданівна розпочала навчальний рік з двотижневого міжнародного стажування у рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який фінансується агентством США з міжнародного розвитку USAID та імплементується Momentum Whels for Humanity. У рамках стажування вона відвідала найбільшу норвезьку реабілітаційну лікарню Syunnaas Hospital, де в рамках проекту вивчала досвід Норвегії у реалізації проєкту створення відділення реабілітації осіб з ураженням спинного мозку.

1

Отриманний досвід та знання Анна Богданівна буде впроваджувати не лише у клінічній практиці 1-го територіального медичного об’єднання м. Львова, але й передавати його майбутнім фахівцям з фізичної терапії та ерготерапії, які здобувають освіту у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З Гжицького за спеціальністю 227 «Терапія та реабілітація»

в.о. завідувача кафедри Івасик Н.О.