EN   UA

logo

КАФЕДРА ХІРУРГІЇ logo 2

Завідувач кафедри,  доктор ветеринарних наук,  професор Мисак Андрій Романович  

тел.: (032) 239-26-70;  (032) 239-26-67
e-mail: hirurgia-fvm@ukr.net

 fb

1

До свята Святого Миколая ще доволі багато часу, проте колектив кафедри хірургії уже почав отримувати цінні подарунки, які суттєво покращать матеріально-технічну базу як кафедри зокрема, так і університету в цілому.
Так, на початку жовтня за клопотання випускника нашого університету Сергія Шалапая, який мешкає в Ірландії, власник клініки Conor O'Scanaill дарував кафедрі оглядовий стіл для дрібних тварин та портативну операційну лампу. Водночас Сергій передав кольоровий принтер та 1тону кормів для коней (половину кормів передано благодійній організації «Домівка врятованих тварин»). За сприяння Наталі Мишинської БФ «Старе місто Львів» ми усе це отримали.

Детальніше: Матеріально-технічне забезпечення кафедри хірургії – важлива складова у підготовці фахівців...

image 67212033
21 жовтня 2023 р у Варшаві (Польща) відбулася VIII офтальмологічна конференція Східноєвропейської асоціації ветеринарних офтальмологів (EESVO). Участь у конференції взяла завідувачка кафедри хірургії, доцент Пріцак Віта Володимирівна, дійсний член Східноєвропейської асоціації офтальмологів EESVO (East European Society of Veterinary Ophthalmology) з 1 жовтня 2022р.

image 123986672

Детальніше: VIII Ophthalmology Conference of East European Society of Veterinary Ophthalmology, Warsaw,...