EN   UA

logo

КАФЕДРА ХІРУРГІЇ logo 2

Завідувач кафедри,  доктор ветеринарних наук,  професор Мисак Андрій Романович  

тел.: (032) 239-26-70;  (032) 239-26-67
e-mail: hirurgia-fvm@ukr.net

 fb

image 123650291 2

29 листопада 2023 року на базі кафедри хірургії та клініки доктора Маркевича відбувся практичний майстер-клас для ветеринарних лікарів та студентів за темою “Малоінвазивна абдомінальна хірургія у ветеринарній практиці”. Асистент кафедри хірургії Олександр Маркевич провів показові малоінвазивні втручання з індивідуальним відпрацюванням методик з приводу кастрації двостороннього крипторха вагою 32 кг та оваріогістеректомії собаки вагою 11.5 кг. Методика малоінвазивного втручання в абдомінальній патології має велику актуальність та майбутнє широке практичне застосування у ветеринарній практиці. 

Детальніше: Малоінвазивна хірургія у ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

1

До свята Святого Миколая ще доволі багато часу, проте колектив кафедри хірургії уже почав отримувати цінні подарунки, які суттєво покращать матеріально-технічну базу як кафедри зокрема, так і університету в цілому.
Так, на початку жовтня за клопотання випускника нашого університету Сергія Шалапая, який мешкає в Ірландії, власник клініки Conor O'Scanaill дарував кафедрі оглядовий стіл для дрібних тварин та портативну операційну лампу. Водночас Сергій передав кольоровий принтер та 1тону кормів для коней (половину кормів передано благодійній організації «Домівка врятованих тварин»). За сприяння Наталі Мишинської БФ «Старе місто Львів» ми усе це отримали.

Детальніше: Матеріально-технічне забезпечення кафедри хірургії – важлива складова у підготовці фахівців...