EN   UA

logo

КАФЕДРА ХІРУРГІЇ logo 2

Завідувач кафедри,  доктор ветеринарних наук,  професор Мисак Андрій Романович  

тел.: (032) 239-26-70;  (032) 239-26-67
e-mail: hirurgia-fvm@ukr.net

 fb

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

18–19 листопада у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулася ІІ конференція «Сучасні методи діагностики, лікування та профілактики у ветеринарній медицині» присвячена 140 -річчю відкриття навчального закладу "Цісарсько-королівська ветеринарна школа та школа підковування коней разом із клінікою-стаціонаром для тварин у Львові".

 

 

19 листопада відбулося засідання секції 4. «Акушерство, гінекологія, хірургія та біотехнологія відтворення тварин» (модератори: проф. Стефаник В.Ю., проф. Мисак А.Р). Незважаючи на on-line режим засідання, на секції заслухано 10 тематичних доповідей молодих науковців, у яких вони представили результати своїх наукових досліджень. Особливої уваги заслуговують доповіді хірургічного напряму: Івашківа Б.Б. «Патоморфологічна оцінка мастоцитом шкіри у собак» (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького); Чемеровського В.О. «Гематологічна оцінка гідроксиапатиту з β-трикальційфосфатом, легованого кремнієм, за остеозаміщення кісткових дефектів у кролів» (Білоцерківський Національний аграрний університет); Шевченко С.М. «Порівняльна оцінка біохімічних змін крові кролів за використання ін’єкційного фібрину, збагаченого тромбоцитами для заміщення кісткових дефектів» (Білоцерківський Національний аграрний університет).
Секційне засідання відбулося на високому організаційному, науковому рівні в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням.

Юрій Леньо, доцент

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru