КАФЕДРА ХІРУРГІЇ logo 2

Завідувач кафедри,  доктор ветеринарних наук,  професор Мисак Андрій Романович

тел.: (032) 239-26-70;  (032) 239-26-67
e-mail: hirurgia-fvm@ukr.net

Ці роки, наче птиці, летять,
Їх ніколи не вернеш назад,
Ніби вчора було вісімнадцять,
А сьогодні уже вісімдесят п’ять.
Дарма, що рік за роком проліта,
Що скроні Ваші посивіли.
Нехай же молодою залишається душа,
І думи хай ніколи не старіють.
Бажаємо Вам здоров’я міцного,
Юнацької сили, як в добрі часи,
Веселої пісні, дотепного жарту
І щастя земного з води і роси.
Хай сили помножаться втричі,
Здоров’я прибуде, як чиста роса,
Складаєм подяку, бо Ви того варті,
Низький Вам уклін за Ваші діла.

Дорогий Володимире Івановичу! Увесь колектив кафедри хірургії різних поколінь щиро вітає Вас з 85-річчям, а це Ювілей мудрості, життєвого досвіду і цінних знань. Нехай він не засмучує Вас, не забирає сили, а тільки надихає, приносить радість і умиротворення.
Вам, дорогий ювіляре, доля дарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора помножений на щиру любов до батьківської землі, на велике бажання робити добро стали запорукою Вашого життєвого успіху. Упродовж прожитих років Ви зробили чимало добра! І це не комплімент – це констатація фактів! Тож нині Ви є прикладом гідної людини для всіх нас.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорості духу. Нехай Ваші близькі оточують Вас теплом, любов’ю і турботою. Нехай на Вашому життєвому шляху ще буде місце різним приємним клопотам, а енергія, оптимізм і гарний настрій не покидають Вас!

З роси Вам і води! На многії літа!

Найщиріші привітання з нагоди 85-річчя!!!
З повагою колектив
кафедри хірургії.