КАФЕДРА ХІРУРГІЇ logo 2

Завідувач кафедри,  доктор ветеринарних наук,  професор Мисак Андрій Романович

тел.: (032) 239-26-70;  (032) 239-26-67
e-mail: hirurgia-fvm@ukr.net

28 лютого 2019 року в приміщені операційної зали клініки хірургії університету за участі викладачів кафедри хірургії відбулася клінічна лекція завідувача кафедри професора Мисака А.Р. на тему «Операції на органах черевної порожнини».

В ході лекції для студентів ІІІ курсу факультету ветеринарної медицини була проведена діагностично-лікувальна лапароруменотомія у бугайця за методикою професора І.І. Магди. Під час оперативного втручання із рубця пацієнта було видалено залишки поліетиленових пакетів, синтетичного шпагату та інших феромагнітних сторонніх предметів.
Паралельно, в часі проведення операції, студентам котрі могли спостерігати за її етапами на екрані в реальному часі, надавалися змістовні пояснення та практичні методичні поради.
Кафедра хірургії