EN   UA

 КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ


logo
Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії 
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

1

7.11.2023р. куратори кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві доцент Гордійчук Л.М. та старший викладач Шалько А.В. разом зі студентами біолого-технологічного факультету освітньої програми "Зоофізіотерапія" та спеціальності "Технології виробництва та переробки продукції тваринництва" відвідали музей ПІДКІВ ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького.

Детальніше: Екскурсія в музей

1

19.10. 2023 року з здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього рівня 204- "Технологія виробництва і переробки продуктів тваринництва" за освітньою програмою "технологія виробництва і переробки продуктів тваринництва" 4 курсу старшим викладачем кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Шальком Андрієм було проведено лабораторне заняття з навчальної дисципліни "Машини і механізми у тваринництві" на тему: " Машини і механізми для приготування та роздачі кормів". У кожного господарства свої потреби, отже, відповідно конкретним особливостям підприємства варто й вибирати сучасну техніку для приготування та роздачі кормів.

Детальніше: Машини і механізми у тваринництві

wcms 867908

День Охорони праці 2023р. відзначається під девізом:

«Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі» 

Щорічно, згідно з Указом Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року,  в Україні відзначається День охорони праці 28 квітня , який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.

Цього року девізом передбачено акцентувати увагу на безпечному робочому середовищі працівників у процесі трудової діяльності. Право на працю у безпечних та здорових умовах праці закріплено Конституцією України.  Адже згідно статті 43 Конституції України гарантовано кожному працівнику належні, безпечні і здорові умови праці. Роботодавець, що використовує у своїй діяльності найманих працівників, зобов’язаний дотримуватись необхідних вимог, встановлених законодавством України, з метою гарантування безпеки праці та збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності. Реалізація цих завдань здійснюється за допомогою законодавчих та нормативно-правових актів із охорони праці, а також проведення різнопланових заходів до  Дня охорони праці.

Детальніше: «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі»

Старший викладач кафедри Андрій Шалько пройшов підвищення кваліфікації у Львівському національному університеті природокористування у період з 13.03. по 24.04. 2023 рік.

01 02 05 2023

Детальніше: Підвищення кваліфікації

1

Асистент Юліана Білаш пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації (стажування) в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти у Львівському національному університеті природокористування у період з 20.02.2023р. по 31.03. 2023р.

Детальніше: Стажування в Навчально-науковому інституті