EN   UA

 КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ


logo
Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії 
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

Всесвітній День охорони праці

Міжнародна організація праці (МОП), маючи на меті привернути увагу світового співтовариства до створення належних у мов праці для людини за принципом пріоритетності її життя та здоров’я, щороку відзначає Всесвітній день охорони праці.
Міжнародна організація праці (англ. International Labour Organization) – спеціалізована установа Ліги Націй, а після Другої світової війни – Організації Об’єднаних Націй (ООН), заснована у 1919 році урядами дев’яти країн (Бельгії, Куби, Чехословаччини, Франції, Італії, Японії, Польщі, Великої Британії та США) для підтримки міжнародного співробітництва у справі забезпечення миру в усьому світі й зменшення соціальної несправедливості за рахунок поліпшення умов праці.

Детальніше: 28 квiтня Всесвітній день охорони праці

З 22 по 26 квітня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнології імені С. З. Ґжицького, на кафедрі безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві під час занять “Охорони праці” відбуватиметься Тиждень охорони праці, що приурочений до відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

Цього року девізом Всесвітнього дня охорони праці є гасло “Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці”.

Детальніше: Тиждень охорони праці “Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці”

1

6 квітня 2024 року студенти 2 курсу спеціальності “Водні біоресурси” разом із доцентом кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Юліаною Білаш відвідали Астрономічну обсерваторію Інституту геодезії “Львівської політехніки”, яка належить до кафедри вищої геодезії та астрономії і якою керує заступник директора з науково-педагогічної роботи Іван Брусак.

Детальніше: Здобувачі ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького відвідали Астрономічну обсерваторію “Львівської політехніки”

sv

Упродовж 5 березня – 16 квітня 2024 року доцент кафедри безпеки виробництва та механізації виробничих процесів у тваринництві Юліана Білаш навчалася на курсах підвищення кваліфікації у Приватному вищому навчальному закладі “Європейський університет” (м. Київ) за темою “Цифрова трансформація вищої освіти” на платформі ZOOM.

Детальніше: Підвищення кваліфікації

IMG 9523 1

Доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Юліана Білаш відвідала Школу верхової їзди “Конюшня Коників”, яка функціонує у м. Варшава (Польща). Тут навчають верхової їзди, проводять заняття з іпотерапії, організовують розвивальні атракціони для найменших, катання на кареті, релакс-заняття з кіньми, заняття для тих, хто хоче подолати свої бар’єри.

Детальніше: Іпотерапія: їзда верхи як метод лікування