КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

18 квітня 2019 року студенти-гуртківці кафедри епізоотології доповіли про свої результати наукової роботи на студентській науковій конференції «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького». Всього виголошено 10 доповідей.

За кращі доповіді на конференції були нагороджені грамотами: Стельникович Анастасія студентка IV курсу тема доповіді: «Вивчення природи алергічних реакцій на туберкулін у корів в одному із господарств Волинської області», наукові керівники: к.вет.н., ст. викладач Пундяк Тарас Олегович, д.вет.н., професор Куртяк Богдан Михайлович, а також Федірко Павло студент IV курсу на тему: «Епізоотологія, діагностика та лікувально-профілактичні заходи при каліцівірозі котів в умовах приватної клініки «Євровет» м. Тернопіль», наукові керівники: к.в.н., доцент Божик Людмила Ярославівна, к.в.н., ст.викл. Матвіїшин Тарас Степанович.