КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

Європейська Комісія по боротьбі з ящуром (EuFMD) та Продовольча і сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй (FAO) організували Навчальний онлайн-курс по вивченню ящуру для Вірменії, Азербайджану, Грузії, України, Білорусі, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану, Туркменістану, Таджикистану. В навчанні взяла участь доцент кафедри епізоотології Божик Людмила Ярославівна.

Курс охоплював вивчення клініко-лабораторної діагностики ящуру, епідеміологію і розслідування спалахів ящуру, питання біобезпеки, вакцини і вакцинацію та введення в Шлях Прогресивного Контролю. Навчання тривало протягом чотирьох тижнів, складалось із вивчення тем 7 модулів та складання заключного тесту. За умови успішного завершення курсу учасники отримали сертифікат.